DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli chcesz być z nami

na bieżąco w Pensjonat Siodło - dołącz do nas.

Copyright © 2020 Pensjonat "Siodło". Polityka Prywatności.

PENSJONAT SIODŁO WILCZE

Celem opracowania niniejszej polityki jest poinformowanie o zasadach ochrony prywatności podczas wykorzystywania informacji, jakie otrzymujemy bezpośrednio lub pośrednio od naszych Klientów, w tym również informacji pozyskiwanych za pośrednictwem naszych stron internetowych.

 

 

ADMINISTRATOREM PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH SĄ:

Firma Raniś+Raniś

Pensjonat „Siodło” **** w Wilczu

ul. Powstańców Wlkp. 9B 64-224 Świętno

 

I. Właścicielem Pensjonatu „Siodło”**** w Wilczu i Administratorem Danych Osobowych jest  – Janusz Raniś prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Raniś+Raniś Pensjonat „Siodło” **** w Wilczu,

ul. Powstańców Wielkopolskich 9B, 64-224 Świętno NIP: 923-000-07-29

 

II. Administrator danych informuje, iż podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), nazywane w skrócie RODO.

III. Zbieramy dane osobowe które są niezbędne do:

a. dokonania rezerwacji pobytu

b. rezerwacji sal bankietowych

c. wykonania kompleksowej usługi hotelowej

d. wykonania kompleksowej usługi gastronomicznej

 

IV. Podanie przez Klienta danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne,

jednak konieczne w celu wykonania usług wymienionych w punkcie III.

 

V. Dane zbieramy podczas:

a. procesu rezerwacji drogą mailową

b. procesu rezerwacji wykonywanej osobiście w recepcji Pensjonatu „Siodło” ****

c. drogą telefoniczną

d. w trakcie meldowania  Gościa w Pensjonacie „Siodło”****

e. dane możemy pozyskać również od naszych partnerów np. organizatorów imprez, jeśli wyrażona została na to zgoda.

 

VI. Podczas rezerwacji dokonywanych osobiście, drogą telefoniczną, mailową lub przez SMS, a także meldowania

Klienta w Pensjonacie „Siodło”**** zbierane są następujące dane:

a. Imię i Nazwisko

b. Adres ( ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy i miasto)

c. Numer telefonu

d. Adres e-mail

e. Dane Przedsiębiorstwa wraz z nr  NIP ( w przypadku wystawiania f-ry VAT na przedsiębiorstwo);

f. Nr rejestracyjny pojazdu należącego do Klienta (w przypadku korzystania z parkingu)

g. Nr dokumentu tożsamości.

 

– Dane dzieci takie jak imię, nazwisko, narodowość i data urodzenia zbierane są wyłącznie od ich rodziców lub opiekunów prawnych w celu ustalenia ich wieku i przysługujących im zniżek, oraz w celach statystycznych ( obowiązek GUS i opłata klimatyczna).

 

– Podczas korzystania ze stron internetowych PENSJONATU „Siodło”**** pobierane są automatycznie dodatkowe informacje (adres IP przypisany do komputera z którego nastąpiło wejście na stronę, zewnętrzny adres IP dostawcy Internetu, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki, czas dostępu, rodzaj systemu operacyjnego).

 

VII. Zebrane dane wykorzystujemy do następujących celów:

a. Wypełniania naszych zobowiązań względem Klientów

b. Obsługi rezerwacji pokoi i wniosków dotyczących zakwaterowania

c. Obsługi pobytu Klienta w Pensjonacie „Siodło”****

d. Monitorowanie korzystania z usług (restauracja, bar, usługi SPA itp.)

e. Zarządzanie dostępem do pokoi

f. Wewnętrzne zarządzanie listami Klientów, którzy zachowali się niewłaściwie podczas pobytu w Pensjonacie „Siodło”**** (zachowanie agresywne i antyspołeczne, naruszenie warunków umowy, naruszenie zasad bezpieczeństwa, naruszenie regulaminu, kradzież, wyrządzenie szkody i wandalizm, problemy przy płatności)

g. Poprawy obsługi w Pensjonacie „Siodło”****, a szczególnie przetwarzania danych osobowych Klienta w ramach świadczenia usług, w celu prowadzenia działań marketingowych, promocji marki i lepszego poznania wymagań i życzeń Klienta, lepsze dostosowanie naszych produktów i usług do wymagań Klientów, obsługi skarg i zażaleń, dopasowanie ofert handlowych i wiadomości o promocjach przesyłanych Klientowi

h. informowanie Klienta o specjalnych ofertach i nowych usługach Pensjonatu „Siodło”****

i. Zarządzanie relacjami z Klientami przed pobytem, w trakcie i po

j. Telefoniczny kontakt z Klientem

k. Obsługa wniosków dotyczących anulowania rezerwacji usługi

l. Zapewnienie zgodności z przepisami prawnymi (np. w zakresie przechowywania dokumentów księgowych).

 

VIII. Bezpośredni dostęp do danych osobowych Klientów mają jedynie uprawnieni pracownicy Pensjonatu „Siodło”**** oraz Podmioty przetwarzające z którymi zawarto odrębne umowy (podwykonawcy świadczący usługi dla Pensjonatu „Siodło”****). Dane mogą zostać również udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

 

IX. Pensjonat „Siodło”**** podejmuje właściwe środki techniczne i organizacyjne, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych osobowych naszych Klientów.

 

X. Klientom Pensjonatu „Siodło”**** przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Pensjonat „Siodło”****. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

 

XI. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług hotelarskich będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody do czasu jej odwołania.

 

XII. W przypadku stwierdzenia że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych

 

XIII. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Pensjonatu „Siodło”**** lub za pomocą skrzynki mailowej info@siodlo.com.pl

 

XIV. Linki / przekierowania do stron internetowych innych podmiotów jeśli zostały zamieszczone na stronach internetowych Pensjonatu „Siodło”**** to wyłącznie dla wygody użytkowników. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za informacje podane przez właścicieli innych witryn, jak również za politykę ochrony prywatności innych podmiotów.

 

XV. Pensjonat „Siodło”**** rezerwuje prawo do zmieniania, modyfikowania lub poprawiania niniejszej polityki w dowolnym momencie. Ostatni aktualizacja: 04.01.2019 rok

Polityka Prywatności